Aquatadeus Woda lecznicza w sprayu

Naturalna moc lecznicza przy atopowym zapaleniu skóry.

 • Do skóry mającej skłonności do zapaleń i infekcji
 • Bey olejów silikonowych, parabenów i olejów parafinowych
 • Nawilża
 • Wegańska i nie testowana na zwierzętach
 • 59,00 zł (47,20 zł / 100 ml)
 • od 2 tylko 49,76 zł / sztuka -16%

włącznie z kwotą VAT 23% z doliczeniem kosztów dostawy

W magazynie - Dostępny jeszcze tylko przez krótki czas.

Dostawa czwartek, 21 lutego: Zamów do poniedziałek do godz. 12:30.

zawartości: 125 ml

Na moją listę życzeń

Nr art.: AQU-0001, Zawartość: 125 ml

EAN: 9120041570117

 • Do skóry mającej skłonności do zapaleń i infekcji
 • Bey olejów silikonowych, parabenów i olejów parafinowych
 • Nawilża
 • Wegańska i nie testowana na zwierzętach

Aquatadeus oferuje następujące korzyści:Aquatadeus oferuje następujące korzyści:

 • Polska: Bezpłatna dostawa od 170,00 zł
 • Dostawa DPD, UPS Standard, DHL Express lub UPS Express
 • Bezpłatny zwrot przesyłki
 • Płać bezpiecznie Za pobraniem, Karta kredytowa. (VISA, Mastercard, Diners Club), Paypal, Przedpłata lub Przelew natychmiastowy

Płać bezpiecznie Za pobraniem, Karta kredytowa. (VISA, Mastercard, Diners Club), Paypal, Przedpłata lub Przelew natychmiastowy

Opis

Częstość występowania atopowego zapalenia skóry z czasem znacznie się zwiększyła. Tymczasem występuje ta choroba skóry u 10-20 % dzieci i 15-25% u osób dorosłych. Atopowe zapalenie skóry jest dzisiaj już bardzo dobrze leczone bez kortyzonu.

Czy Twoja pielęgnacja przy atopowym zapaleniu skóry przynosi pożądany efekt?

Jeśli Ty lub twoi bliscy macie problemy z atopowym zapaleniem skóry, które jest bolesnym schorzeniem, zmagacie się w życiu z tego powodu z wieloma ciężkimi sytuacjami. Może ta choroba ma wpływ nawet na twoją pewność siebie, szczególnie w sytuacjach, gdy pojawia się na twarzy, dłoniach i innych widocznych obszarach na skórze.

Jesteś niezadowolony z obecnego leczenia lub znane są Ci takie tematy jak?

 • Twoje obecne kremy są nieprzyjemne i bardzo powoli się wchłaniają - zastosowanie jest poprostu nieprzyjemne?
 • Martwisz się, że stosujesz na swoją skórę sztuczne składniki i chemikalia oraz odczuwasz skutki uboczne? Może lepszym wyborem byłby produkt naturalny?
 • Liczne odwiedziny u lekarza i do wypróbowania różne produkty, które nie skutkują?

Aquatadeus oferuje naturalną alternatywę!

Ta woda lecznicza z Öblarn z austriackich Alp jest czysto naturalnym produktem z bardzo niską wartością pH około 3 oraz z wyjątkowo dużą zawartością siarczanu około 3112 mg/L i jest szczególnie charakterystyczny. To lecznicze źródło było już odwiedzane kilkadziesiąt lat przez ludzi cierpiących na atopowe zapalenie skóry - kilka lat temu zostało ponownie odkryte i jest już dostępny na rynku jako produkt do leczenia etapowego zapalenia skóry.

Nasze produkty są wolne od olejów silikonowych, parabenów i olejów parafinowych - są one odpowiednie dla całej rodziny są bezpieczne dla niemowląt, dzieci oraz kobiet w ciąży lub karmiących piersią.

Pomoc w nagłych wypadkach i długotrwałe działanie

Pomoc w nagłych wypadkach i długotrwałe nawilżenie jest kluczem dla wszystkich cierpiących na atopowe zapalenie skóry - nasze produkty szybko się wchłaniają oraz szybko łagodzą swędzenie i podrażnienie. Nasze badania kliniczne, które zostały przeprowadzone w klinicznym uniwersytecie w Graz potwierdziły długoptrwałe pozytywne działanie wody leczniczej AquaMedica u pacjentów ciepiących na atopowe zapalenie skóry.

Polecamy po wyschnięciu wody Aquatadeus wmasować krem o natychmiastowym działaniu, który jest specjalnie stworzony do bardzo suchej, podrażnionej, zaczerwienionej i łuszczącej się skóry. Ta intensywna pielęgnacja zwiększa zawartosć nawilżenia i tłuszczu skóry oraz chroni przez wzmocnienie barierę ochronną.

Te dwa produkty możesz kupić również jako korzystny zestaw.

Zadowolenie gwarantowane! Testuj bez ryzyka!

My jesteśmy tak przekonani o naszych produktach, że gwarantujemy Państwu 30-dniową możliwość zwrotu towaru. Wiele naszych klientów jest zadowolonych z naszych produktów i osiągnęły wspaniały rezultat. Ponieważ każdy człowiek reaguje inaczej! Gdybyś był niezadowolony ze skuteczności naszych produktów - wyślij do nas z powrotem otwarte opakowanie, a my zwrócimy Ci pieniądze!

Zastosowanie:
Przed użyciem wstrząsnąć zawsze dobrze butelką. Nawilż dotknięte miejsca na skórze 2- 5 razy dziennie wodą leczniczą Aquatadeus​ i pozostaw kilka minut do wchłonięcia. Możesz również zwilżyć czysty ręcznik i pozostawić kilka minut na skórze. Czas stosowania powinien wynosić około 2- 6 tygodni, nadaje się ona także do ciagłego zastosowania.

W ciągu pierwszych dni stosowania często nie ma widocznej poprawy. Niektórzy stosujący ten produkt mówią nawet o pogorszeniu w ciągu 2 pierwszych tygodni. Jednakże normalizacja następuje zazwyczaj przy stałym stosowaniu.

Składniki

Ingredients (INCI): Aqua, Carbon Dioxide

Kompleks składników: Składniki zgodne są z analizą wody na Uniwersytecie w Grazu (Wydział chemii) z dnia 20.06.2006 " w mg/kg: siarczan 3112,4 mg, magnez 486,7 mg, żelazo (III) 254,7 mg, żelazo (II) 178,4 mg, mangan 26,5 mg, cynk 25,6 mg, krzem 13,4 mg, wapń 12,4 mg, sód 10,1 mg, bor 7,6 mg, aluminium 7,2 mg, chlorek 6,6 mg, potas 4,7 mg, stront 1,9 mg, amon 1,4 mg, azotan 1,2 mg, fluorek 0,5 mg, siarka dwuwartościowa 0,3 mg, wodorowęglany 0,1 mg, fosforan,1 mg, bar 0,1 mg, bromek 0,1 mg, azotyn 0,05 mg.

Ze względu na wysoką zawartość żelaza w wodzie leczniczej Aquatadeus* może być ona brązowa. Pamięta, abt umyć dokładnie umywalkę, kran i tekstylia, jeżeli dojdzie do kontaktu z wodą leczniczą. Jeśli cierpisz na nadwrażliwość na jakikolwiek składnik zawarty w wodzie leczniczej Aquatadeus* należy nie stosować tego preparatu.
Uwaga! Pojemnik pod ciśnieniem: może wybuchnąć po podgrzaniu. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia. Nie przekłuwać i nie palić - nawet po zużyciu. Chronić przed promieniami słońca. Nie narażać na działanie ciepła powyżej 50°C.

Informacje od: wrzesień 2014

*Woda lecznicza pochodzi ze źródła AquaMedica w Öblarn Austrii, które zostało oficjalnie uznane za lecznicze źródło w Austrii, przez decyzje rządu regionalnego w Styrii GZ GZ:FA8A-88.42-1/2007-4 z dnia 14.03.2007 i GZ: FA8A-95.19.3/2010-9 z dnia 12.03.2010. Uznanie otrzymała dzięki doskonałym wynikom podczas analizy wody na uniwersytecie w Graz z dnia 20.06.2006 dzięki raportom z Instytutu Higieny, Mikrobiologii i Medycyny Środowiskowej Uniwersytetu Medycznego w Grazu i innych sprawozdań z kontroli organów państwa. Medyczna nazwa balneologii: "źródło siarczanu żelaza magnezu", dawniej "Thaddäusquelle".

** Badanie kliniczne w klinice dermatologii i wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Graz, badanie numer 19-172 ex 07/08, jak również różne badani obserwacyjne przez dermatologów.

Wskazówka producenta

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności

Pytania i odpowiedzi Aquatadeus Woda lecznicza

Poznaj opinię klientów, którzy kupili ten produkt.

Oceń produkt

4,2 z 5 gwiazdek
38 (65%)
5 (8%)
10 (17%)
1 (1%)
4 (6%)

58 ocen

Nie ma jeszcze żadnej recenzji po polski, ale jest 47 recenzji w innym języku.